Naše služby

Hypodům vám nabízí kompletní finanční poradenství. Ať chcete získat hypotéku, pojistit svůj majetek, vzít si úvěr nebo uzavřít stavební spoření. V našem týmu máme odborníky, kteří se vyznají ve všech zmíněných oblastech a mají roky zkušeností.

Hypotéka na bydlení

Ať už vás zajímá hypotéka na byt nebo dům, naši poradci ji vyřídí. Dohromady máme s hypotečními úvěry více než 200 let zkušeností a díky spolupráci se všemi významnými bankami na trhu vám vyjednáme optimální podmínky – což neznamená pouze nízkou úrokovou míru. Řešíme i komplikované případy a hypotéky pro OSVČ. Samozřejmě vám poradíme i s refinancováním.

13

Bank v nabídce

34,91 mld Kč

Zprostředkovaných hypoték

20

Let zkušeností s financováním bydlení

Pojištění na míru

Chraňte svůj majetek i sami sebe. V nabídce máme produkty hned 17 pojišťoven, ze kterých vám sestavíme optimální balíček. Spěte klidně s pojištěním nemovitosti a auta a nenechte se zaskočit nečekanými výdaji díky pojištění odpovědnosti. Životní pojistka pak pokryje výpadky příjmu při úrazu nebo nemoci. Stavte se za námi pro radu.

Realitní kancelář

Chystáte se pořídit nemovitost? Prohlédněte si naši nabídku. Pomůžeme vám i v opačném případě, když své bydlení prodáváte. Bez realitky je to fajn, ale pokud nechcete vyřizovat administrativu, spolehněte se na naši odbornost – od roku 2002 jsme uzavřeli více než 300 případů.

Zobrazit nabídky

Investice

V našem týmu máme bankéře, kteří se v předních bankách a fondech věnovali VIP i podnikatelské klientele. Proto vám můžeme nabídnout prémiové služby privátního bankovnictví zahrnující sestavení investičního plánu, jeho pravidelné vyhodnocování a volbu vhodných produktů. Zhodnoťte své prostředky správným způsobem.

Podnikatelské úvěry

Hledáte podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele? Nebo budujete svou společnost a potřebujete vyřešit firemní financování? Máme zkušenosti s financováním velkých projektů i malých nápadů. Zařídíme půjčku pro OSVČ i středně velkou firmu.

Stavební spoření

Stavební spoření je u spousty Čechů stále oblíbené pro svou bezpečnost a státní podporu. Navíc už dávno neplatí, že byste našetřené peníze museli využít pouze na vylepšení nebo pořízení bydlení. Spolupracujeme se čtyřmi stavebními spořitelnami, takže vám jejich produkty rádi porovnáme a vybereme ten nejvhodnější.

Spotřebitelské úvěry

Když potřebujete půjčku, přijďte se poradit k nám. Porovnáme vám úvěry z deseti předních bank na trhu a najdeme pro vás nejvhodnější řešení – ať jde o výši splátky nebo úrokovou míru.