WE ALSO SPEAK THESE LANGUAGES

Naše služby

Hypodům vám nabízí kompletní finanční poradenství. Ať chcete získat hypotéku, pojistit svůj majetek, vzít si úvěr nebo uzavřít stavební spoření. V našem týmu máme odborníky, kteří se vyznají ve všech zmíněných oblastech a mají roky zkušeností.

Hypotéka na bydlení

Ať už vás zajímá hypotéka na byt nebo dům, naši poradci ji vyřídí. Dohromady máme s hypotečními úvěry více než 22 let zkušeností a díky spolupráci se všemi významnými bankami na trhu vám vyjednáme optimální podmínky – což neznamená pouze nízkou úrokovou míru. Řešíme i komplikované případy a hypotéky pro OSVČ. Samozřejmě vám poradíme i s refinancováním.

13

Bank v nabídce

47,3 mld. Kč

Zprostředkovaných hypoték

23

Let zkušeností s financováním bydlení

Mám zájem o hypotéku

Pojištění na míru

Chraňte svůj majetek i sami sebe. V nabídce máme produkty hned 17 pojišťoven, ze kterých vám sestavíme optimální balíček. Spěte klidně s pojištěním nemovitosti a auta a nenechte se zaskočit nečekanými výdaji díky pojištění odpovědnosti. Životní pojistka pak pokryje výpadky příjmu při úrazu nebo nemoci. Stavte se za námi pro radu.

Mám zájem o pojištění

Investice

V našem týmu máme bankéře, kteří se v předních bankách a fondech věnovali VIP i podnikatelské klientele. Proto vám můžeme nabídnout prémiové služby privátního bankovnictví zahrnující sestavení investičního plánu, jeho pravidelné vyhodnocování a volbu vhodných produktů. Zhodnoťte své prostředky správným způsobem.

Mám zájem o investice

Podnikatelské úvěry

Hledáte podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele? Nebo budujete svou společnost a potřebujete vyřešit firemní financování? Máme zkušenosti s financováním velkých projektů i malých nápadů. Zařídíme půjčku pro OSVČ i středně velkou firmu.

Mám zájem o úvěr

Stavební spoření

Stavební spoření je u spousty Čechů stále oblíbené pro svou bezpečnost a státní podporu. Navíc už dávno neplatí, že byste našetřené peníze museli využít pouze na vylepšení nebo pořízení bydlení. Spolupracujeme se čtyřmi stavebními spořitelnami, takže vám jejich produkty rádi porovnáme a vybereme ten nejvhodnější.

Mám zájem o spoření

Spotřebitelské úvěry

Když potřebujete půjčku, přijďte se poradit k nám. Porovnáme vám úvěry z deseti předních bank na trhu a najdeme pro vás nejvhodnější řešení – ať jde o výši splátky nebo úrokovou míru.

Mám zájem o úvěr

Realitní kancelář

Chystáte se pořídit nemovitost? Naši externí partneři vám pomohou s prodejem i koupí nemovitosti. Bez realitky je to fajn, ale pokud nechcete vyřizovat administrativu, spolehněte se na jejich odbornost – od roku 2002 úspěšně dotáhli přes 300 případů.

Mám zájem